samet.basar@burkon.com +90 507 622 3127

Genel Bilgiler

Kongre Merkezi
Kongre 02-03 Mart 2024 tarihleri arasında Karinna Otel/Uludağ’ da yapılacaktır.

İzinler
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Kredilendirme
Tüm kongre programı Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi (TTB-STE) ve Accreditation Council for Continuing Medicla Education (CME) tarafından kredilendirilecektir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Konuşmacı Odası
Konuşmacı odası, kongre süresince sunumlarını kontrol etmek isteyen konuşmacıların hizmetinde olacaktır. Sununun kişisel bilgisayarda getirilmesi durumunda, sunu görevliler tarafından kongre bilgisayarlarına aktarılacaktır. Sunu sonrası istenirse, konuşmacı gözetiminde silinecektir.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 03 Mart 2024 tarihinde saat 08:30 itibariyle kayıt masasından alabileceklerdir.

Sekreterya Hizmetleri
Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Burkon Turizm ile irtibat kurunuz.